Informace pro návštěvníky:

Už za pár dní projde areál v Mostě mimořádnou zatěžkávací zkouškou. Na sportovištích budou přítomny stovky lidí. Účastníci, organizátoři, dobrovolníci a hlavně fanoušci, ti všichni budou muset dodržovat základní pravidla pro to, aby se prestižní šampionát odehrál bez problémů a všichni si ho užili tím nejlepším možným způsobem. V následujícím článku se dozvíte všechno, co potřebujete vědět před kontrolou vstupenek u vchodu.

Vstupenky

Vstupenky na mistrovství Evropy si budete moci zakoupit přímo u vstupu do areálu. Celodenní vstupné vyjde na 50 Kč (2 EURO), odpolední pak 30 Kč (1,2 EURO). Děti do 10 let mají vstup zdarma. V ceně vstupenky je zahrnut také jeden nápoj zdarma.

Místa na tribuně

Koupí vstupenky máte zajištěn vstup do areálu, nikoli ovšem místo k sezení na tribuně. Tribuny mají omezenou kapacitu a v případě divácky atraktivních zápasů se může stát, že nepojmou všechny diváky. Nejlepší výběr z míst tak budou mít návštěvníci, kteří přijdou s předstihem. Doporučujeme proto všem fanouškům, kteří chtějí dobře vidět na hru, aby se do areálu dostavili včas. Na tribunách se zároveň budou nacházet místa vyhrazená organizátorům, jednotlivým týmům a novinářům, na které mají akreditovaní přednostní právo.

Na tribunách a podél hřiště bude 198 míst k sezení na velké tribuně a 50 na malé tribuně, další diváci mohou sledovat hru zpoza plotů ohraničujících hriště. Majitel běžné vstupenky bude mít přístup všude s výjimkou speciálně označených míst pro organizátory, novináře, týmy a funkcionáře.

Občerstvení a merchandising

Přímo v obou areálech si budete moci zakoupit občerstvení. U obou stánků bude možnost sezení, nabídka občerstvení pestrá. Kromě jídla a pití si v budete moci zakoupit i upomínkové předměty s motivy mistrovství Evropy a fanouškovské předměty s logem Czech softball.

Kouření

V obou areálech bude v průběhu mistrovství Evropy platit přísný zákaz kouření mimo k tomu vyhrazených zón. Buďte prosím ohleduplní k ostatním návštěvníkům, dětem a hráčům pohybujícím se v areálu.

Doprovodný program, děti a psi

Zápasy v obou areálech doprovodí v jejich průběhu hudba a živý komentář, na večerní atraktivní utkání jsou připravené soutěže pro fanoušky. Připraveny jsou dovednostní soutěže pro děti a dětský koutek. Během mistrovství Evropy 15. července navíc proběhne v areálu letní nadhazovací a chytací kemp ČSA. Po středečním a sobotním posledním zápase je připravena Afterparty. Pohyb psů pod dohledem je povolen.

Zapomněli jsme na něco? Kontaktujte organizátory v sekci „Ptejte se organizačního výboru“!