Vstupenky

Nejlepší možností, jak zakoupit vstupenky na zápasy mistrovství Evropy v softballe juniorů, je zakoupit si je přímo u vchodu do areálu.

Koupí vstupenky máte zajištěn vstup do areálu, nikoli ovšem místo k sezení na tribuně. Tribuny mají omezenou kapacitu a v případě divácky atraktivních zápasů se může stát, že nepojmou všechny diváky. Nejlepší výběr z míst tak budou mít návštěvníci, kteří přijdou s předstihem. Doporučujeme proto všem fanouškům, kteří chtějí dobře vidět na hru, aby se do areálu dostavili včas. Na tribunách se zároveň budou nacházet místa vyhrazená organizátorům, jednotlivým týmům a novinářům, na které mají akreditovaní přednostní právo.

Na tribunách a podél hřiště bude 198 míst k sezení na velké tribuně a 50 na malé tribuně, další diváci mohou sledovat hru zpoza plotů ohraničujících hriště. Majitel běžné vstupenky bude mít přístup všude s výjimkou speciálně označených míst pro organizátory, novináře, týmy a funkcionáře.

Celodenní vstupné vyjde na 50 Kč (2 EURO), odpolední pak 30 Kč (1,2 EURO). Děti do 10 let mají vstup zdarma. V ceně vstupenky je zahrnut také jeden nápoj zdarma.