Vítejte na novém webu ME juniorů

12.06.2015 | redakce
Přesně měsíc před startem mistrovství Evropy juniorů v Mostě spouštíme oficiální webové stránky. Takže pokud vás zajímají všechny novinky okolo evropského juniorského softballu, jste na správném místě. Těšit se můžete na reportáže ze zápasů, rozhovory s hráči i videa. ale hlavně všechny důležité informace, které jako fanoušci potřebujete.

Stránky ME juniorů využívají platformu, na nichž byly postaveny úspěšné weby evropského šampionátu žen v roce 2013 a ME mužů v roce 2014. "Z předchozích let jsme si vzali spoustu zkušeností a věřím, že letos bude web mistrovství Evropy juniorů fungovat alespoň tak dobře, jako naše předchozí dva projekty. Z toho, co jsem měl zatím možnost vidět, patříme ve srovnání s weby ostatních softballových šampionátů mezi špičku," myslí si šéfredaktor Pavel Hrdina.

Stejně jako v předchozích letech, i letošní web bude sázet hlavně na kvalitní obsah - reportáže a ohlasy ze všech odehraných zápasů, pohledy do zákulisí a propojení se sociálními sítěmi. Redakce české verze stránek bude samozřejmě podrobně sledovat cestu českého týmu za obhajobou předloňského zlata, její pozornosti ale neujdou ani ostatní týmy.

Z každého zápasu přineseme podrobnou reportáž a ohlasy trenérů, těšit se můžete na rozhovory a reportáže z dění mimo hřiště. Pevnou součástí infoservisu z mistrovství Evropy bude také multimediální obsah v podobě fotografií a videí. Prověřené rozhraní webových stránek umožňuje snadnou orientaci jak na počítači, tak i na smartphonech a dalších zařízeních s přístupem k internetu.

Od prvního zápasu ve skupině až do finále budou webové stránky euro2015.softball.cz sloužit jako rozcestník pro všechny fanoušky, kteří se nebudou moci zúčastnit celého turnaje osobně. Právě odtud se nejsnáze dostanete k aktuálním novinkám, fotkám, soupiskám a statistikám a důležitým kontkatům, ale také informacím o vstupenkách a návštěvnickém řádu. Než vyrazíte na stadion, prostudujte si web. Pro zahraniční fanoušky připravujeme anglickou verzi stránek, která bude spuštěna 1. července.

Naprostou samozřejmostí je také přítomnost na sociálních sítí. „Budeme aktivní na Facebooku, Twitteru, Instagramu, Youtube a Flickru. Stejně jako na loňském ME mužů jsme se rozhodli využít stávající, zavedené profily České softballové asociace, které zůstanou aktivní i po skončení šampionátu. Facebookové příspěvky budou cílit hlavně na české fanoušky, na Twitteru najdete bleskový informační a výsledkový servis,“ vysvětluje Hrdina.