Informace o turnaji

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

14.4.Spuštění testováníSpustili jsme testovací verzi našeho webu.
16.5.Utkání zrušenoPáteční utkání juniorů s domácími Pasos se pro špatné počasí ruší, hraje se až od 18:00 utkání Česka s Dánskem.
15.6.Dánská nominaceDánský národní tým zveřejnil nominaci pro mistrovství Evropy. Kompletní soupisku vítězů ME 2010 najdete v sekci Týmy.
15.6.Web spuštěnV neděli 15. června, měsíc před prvním zápasem, byl web mistrovství Evropy v softballe mužů oficiálně spuštěn.
26.6.Britská soupiskaBritskou nominaci pro mistrovství Evropy najdete v týmové sekci. Na soupisce nechybí excelentní nadhazovač i pálkař James Darby nebo Luke Peters z Tempa Praha.
7.7.Komentátor do PardubicSháníme komentátora utkání do Pardubic. Pokud máte zkušenosti s komentováním softballu nebo baseballu a chtěli byste nám pomoci 14. a 15. července, ozvěte se na e-mail marek.fibiger@seznam.cz.
11.7.Softball v deníku SportJakou máte šanci, že se vám povede odpálit na extraligový softballový nadhoz? Ne moc velkou. Na vlastní kůži to poznal redaktor TV iSport Michal Petrák, který se softballu dříve věnoval. Podívejte se na video zde.
14.7.Bude hezky!Předpověď počasí říká, že do konce týdne by mělo vydržet příjemné letní počasí. Takže po zbytek šampionátu očekáváme sluníčko a teploty atakující 30 stupňů Celsia.
15.7.Aukce dresů začínáRetro dresy, v nichž česká reprezentace nastoupila, si můžete koupit v online aukci. Výtěžek půjde na konto dětských domovů v Humpolci a Nové Vsi u Chotěboře. Aukce se můžete zúčastnit zde.
17.7.Dražba na hřištiRetro havlíčkobrodských hráčů Karla Kadečky a Tomáše Jelínka jako jediné nešly do online aukce, ale budou se dražit hned po dnešním večerním utkání s Velkou Británií přímo na hřišti. Výtěžek půjde na dětské domovy. Peníze s sebou, o dresy místních ikon se očekává velký zájem!
17.7.Sestřihy ze zápasůZmeškali jste některý z uplynulých zápasů, nebo si ho chcete prostě pustit ještě jednou? V sekci Zápasy si můžete pustit kompletní záznam, nebo cca 10 minutový sestřih nejdůležitějších momentů ze všech utkání, které na letošním ME proběhly.
19.7.Míčky se našlyVšech 22 míčků, které K. Kadečka v rámci propagační kampaně před šampionátem poztrácel po Havlíčkově Brodě, bylo označeno unikátními kódy. Z nich jsme vylosovali vítězný míček, jehož nálezkyně vyhrála softballové oblečení s logy "Czech softball". Gratulujeme fanynce Monice Provazníkové a všem ostatním účastníkům soutěže!
19.7.Kadečka vs. JulenonDnes večer spolu budou Karel Kadečka s dánským Danielem Julenonem soutěžit o titul muže s nejvyšším počtem homerunů na letošním ME. Oba borci se za plot trefili čtyřikrát a nyní mají poslední možnost připsat si na pažbu další zářez. Tato dvojice zároveň bojuje o individuální trofeje pro nejlepšího pálkaře a MVP.
20.7.Individuální oceněníKromě pohárů a medailí rozdala Evropská softballová federace i tři individuální ocenění. Nejlepším pálkařem uplynulého mistrovství Evropy byl zvolen Daniel Julenon (Dánsko), nejlepším nadhazovačem Kyle Linton (Velká Británie) a nejužitečnějším hráčem turnaje pak Karel Kadečka (Česká republika).